Telefon

+420 417 552 411
+420 739 036 666

O nás

Jsme firma zabývající se obráběním kovů,

zejména korozivzdorných ocelí jakostí 1.4301 / 1.4404. Na trhu působíme již 25 let, za kterých jsme se vyvinuli ve stabilní společnost se 60 zaměstnanci. Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby od zpracování technické dokumentace, přes kalkulaci, výrobu vzorku až po samotnou malo- i velkosériovou výrobu. Našim dlouhodobým partnerům poskytujeme komplexní služby včetně vývoje výrobků, popř. jejich testování i ve spolupráci s renomovanými zkušebními ústavy v České republice.

Technologickou základnu firmy tvoří stroje pro obrábění, tváření, svařování a dokončování povrchů. Ve výrobě používáme také jednoúčelové stroje z vlastního vývoje. Další technologie outsourcujeme v kooperaci se specializovanými firmami – povrchové úpravy (lakování, galvanické pokovování, žárové zinkování…), řezání laserem, zušlechťování (kalení, žíhání, karbo-oxy-nitridace…)

Sofistikovaná organizace firmy zejména přípravy a řízení výroby dle EN 1090 společně s vyspělým kolektivem zaměstnanců poskytují záruku kvality, pružnosti a spolehlivosti dodávek.

V galerii najdete fotky firemních prostor, příklady strojního vybavení, stejně jako příklady našich technologických možností. Fotografie produktů vyráběných pro naše dlouhodobé partnery nezveřejňujeme.

Od roku 2015 je firma JAWOS certifikovaná pro výrobu ocelových konstrukcí dle evropské normy EN 1090 v kategorii EXC2. Některá vlastní konstrukční řešení máme chráněna jako užitné vzory.

Ukázka
Strojní vybavení

Ukázka
Výrobních možností

Top